Pozor – informace k tréninkům v prosinci 2022

Od 5.12. nebudu přítomen (odjíždím na 3 týdny do lázní). Na trénincích je až do 18.12. zajištěn zástup. Cokoliv k vyřízení (dotazy, administrativní, organizační a podobné záležitosti) prosím do konce listopadu (poté mohu vyřizovat až po svém návratu).

V prosincových týdnech 5.-18.12. tedy probíhají tréninky standardně podle rozpisu. V předposledním prosincovém týdnu 19.-23.12. NEJSOU tréninky dětí a tréninky dospělých jsou JIŽ OD 18hod.

Děkuji Vám všem za pochopení. Přeji hezké svátky. Milan

Japonsko 2023 – informativní schůzka 4. 11. 2022

Vážení rodiče,

v souvislosti s informací, kterou jsme v září zveřejnili, že na podzim 2023 plánujeme pro děti další pobyt v Japonsku, svoláváme nyní první informativní schůzku ohledně této cesty.

Tato schůzka se bude konat v pátek 4. 11. 2022 od 16. 00 hodin v tělocvičně, kde se dozvíte informace, na základě kterých se budete moci rozhodnout, zda máte o tuto cestu i nadále zájem a zda by byla pro Vaše dítě vhodná.

Ze zájemců bude vybráno asi 16 dětí.

Milan Kulhánek

Pobyt se cvičením v Japonsku – říjen 2023

Vážení rodiče,
po dvouleté pauze způsobené covidem opět plánujeme studijní pobyt v Japonsku, který bychom chtěli uskutečnit s dětmi z oddílu v říjnu 2023. Tím bychom chtěli navázat na studijní cestu
z roku 2019, kterou jsme již s některými členy klubu uskutečnili.

Součástí pobytu budou domluvené tréninky aikida
v tamějších klubech s japonskými dětmi a mládeží, dále návštěva nejzajímavějších památek, staveb a muzeí Tokia, dále výlet šinkanzenem do národního parku Nikkó.

Nabídka je určena dětem, které jsou pro toto bojové umění velice zapálené a splňují následující podmínky:
– věk min. 11 let
– samostatnost
– pravidelná docházka na trénincích
– dále účast na speciálních trénincích do Japonska, které se budou konat vždy pondělí a ve středu 18.00 do 19.00 hod.
– účast na dalších akcích, které klub pořádá, např. předváděcích akce, tábory a semináře, abychom děti poznali i mimo tréninky.

Ze zájemců bude vybráno asi 16 dětí.

Zamyslete se proto prosím již nyní, zda byste o tuto cestu pro Vaše děti měli zájem. V říjnu bychom uskutečnili první informativní schůzku, vybrali bychom účastníky a cestu začali připravovat.

Milan Kulhánek, Aikido Pardubice z. s.