Instruktoři

Bc. Milan Kulhánek, 4. Dan Aikido

deti_img_4633aw

Sensei Milan Kulhánek, trenér 1. třídy a držitel 4. Dan Aikido, založil a vede Aikido Klub Pardubice již od roku 1997. Nejen Aikidu, ale bojovým umění obecně, práci s dětmi, mládeží a dospělými v oblasti sportu a tělovýchovy se věnuje prakticky celý život.

Milan Kulhánek je jedním z mála, který ze svých cest do Japonska může zájemcům o Aikido zprostředkovat osobní zkušenost s učením přímo od Shoji Nishio senseie. Shoji Nishio sensei (8. Dan Aikido, žil 1927 -2005), jako přímý žák zakladatele Aikido a Ósenseie Moriheie Uešiby (1883-1969), navázal na myšlenky Ósenseie a vytvořil tak jedinečnou formu učení Aikido.

Mimo povinností spojených s vedením klubu, se každodenně osobně věnuje tréninku Aikido dospělých i dětí, pokročilých i začátečníku.

 

Ing. Martin Flamík, 2. Dan Aikido

IMG_8536a

Sensei Martin Flamík cvičí Aikido intenzivně od roku 2004.

V roce 2008, ve svých dvaceti letech, složil zkoušky na učitelský stupeň 1. Dan a získal tak černý pás v Aikido.

Po dokončení studií na Universitě Pardubice se při náročném zaměstnání dále věnuje Aikidu a vede pravidelně tréninky pro pokročilé dospělé.

 

Ing. Petr Svoboda, 1. Dan Aikido

sensei_petr_svoboda_3-2013

Sensei Petr Svoboda cvičí Aikido intenzivně od roku 2002.

V roce 2008, ve svých dvaceti letech, složil zkoušky na učitelský stupeň 1. Dan a získal tak černý pás v Aikido.

I při náročném doktorském studiu na Universitě Pardubice se dále věnuje Aikidu a vede pravidelně tréninky pro pokročilé dospělé.

 

Jiří Hendrych, 1. Dan Aikido

instruktori_jirka
Jirka cvičí Aikido intenzivně od roku 2010, asistuje a vede tréninky pro děti.